contacts_content

KAS TAI?

Magiška vakarienė tikrąja to žodžio prasme! „Magic Dinner“ – magijos šou ir  ypatingų skonių kombinacija, paverčianti paprastą vakarą visiškai nepaprastu. Nuo pirmo iki paskutinio kąsnelio gardūs patiekalai, magijos triukų atlikimo paslapčių spėlionės, šypsenos ir saldus juokas – tai, kas laukia šio stebuklingo vakaro dalyvių. Du skirtingų sričių profesionalai  virtuvės šefas ir iliuzijų meistras – nukels Jus į magija dvelkiantį išskirtinių skonių pasaulį!
contacts_content

SUSIPAŽINKITE

Magijos šou metu Jus stebins:

Justinas Malinauskas  profesionalus iliuzionistas, nuotaikingais, netikėtais ir įtraukiančiais triukais stebinantis žiūrovus jau daugiau nei aštuonerius metus. Iliuzijų meistras taip pat turi sukaupęs ne vienerių metų renginių vedėjo patirties, kuri puikiai papildo jo atliekamus magijos pasirodymus. Justinas užtikrins, kad vakaro metu Jūs ne tik stebėtumėte magiškus triukus, bet ir daug šypsotumėtės, juoktumėtės, o galbūt net ir patys trumpam pasijustumėte magijos meistru! 

contacts_content

MENIU

Magijos dvelksmas susilies su ypatingais skoniais!

Magijos šou ir vakarienės metu Jūsų laukia trijų patiekalų vakarienė. Gardus užkandis, ypatingu skonių deriniu užburiantis pagrindinis patiekalas ir išskirtinis, tiesiog burnoje tirpstantis desertas. Gėrimai į kainą neįskaičiuoti, jų galėsite užsisakyti vakarienės metu.

Jei esate alergiški ar turite specifinių pageidavimų maistui (esate vegetaras, veganas), prašome apie tai pranešti rezervacijos metu.

contacts_content

VIETA

Magijos šou ir vakarienė „Magic Dinner“ vyksta Vilniuje, „Grey“ restorane (Pilies g. 2, Vilnius).

Šis restoranas savo klientus žavi ne tik modernia europietiška virtuve, maloniu aptarnavimu, bet ir išskirtine atmosfera, kurią sukuria didelės erdvės, industrinis interjeras ir pro langus atsiveriantys nuostabūs sostinės vaizdai. Praleiskite stebuklingą vakarą Vilniaus širdyje!

 

 

Pasimatykime magijos šou ir vakarienės „Magic Dinner“ metu. Pasiruoškite būti apstulbinti!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje