Ar galiu dalyvauti „Magic Dinner“, jei esu alergiškas ar tam tikrų produktų nevalgau dėl kitų priežasčių?

Taip. Rezervacijos metu informuokite, jei esate vegetaras ar veganas, ar alergiškas kokiems nors maisto produktams. Gamindami patiekalus būtinai atsižvelgsime į Jūsų pastabas. Priminkite apie tai ir atvykę į vakarienę.

Ar „Magic Dinner“ metu maistas bus tinkamas valgyti?

Tikrai taip. Vakarienės metu patiekalų kokybė bus puiki, o profesionalaus iliuzionisto atliekamas magijos pasirodymas maisto valgymą pavers įdomia, visiškai nekasdieniška patirtimi.

Koks maistas patiekiamas vakarienės metu?

 Vakarienės metu bus patiekiami: užkandis, karštasis patiekalas ir desertas. Tikslų meniu sužinosite magiško vakaro metu.

Kiek laiko trunka vakarienė?

„Magic Dinner“ trunka apytiksliai 1,5 val.

Ar aš būsiu įtrauktas į magijos šou „Magic Dinner“ renginio metu?

„Magic Dinner“ renginio metu bus atliekamas interaktyvus magijos pasirodymas, kuriame žaidžia improvizacija ir palaikomas dialogas su žiūrovais. Tad Jūs ne tik stebėsite ir stebėsitės iliuzionisto atliekamais triukais, bet galbūt ir patys trumpam tapsite magijos meistrais. Pasirodymas labai nuotaikingas, tad atsipalaiduokite ir leiskite sau garsiai nusijuokti ir plačiai šypsotis :)

Jau dalyvavau „Magic Dinner“ renginyje. Ar verta išbandyti dar kartą?

Kaip ir kiekvienas šou, „Magic Dinner“ turi scenarijų, tačiau jame taip pat yra ir improvizacijos, tad kiekvienas renginys turės kažką išskirtinio.

Ar išankstinė rezervacija privaloma?

Taip. „Magic Dinner“ yra populiarus renginys, tad dažniausiai visos vakarienės vietos būna rezervuotos; patariame registruotis kaip įmanoma anksčiau. Rezervaciją atlikti galite mūsų rezervacijos sistemoje. 

Koks „Magic Dinner“ amžiaus cenzas?

Vakaro potyrio „Magic Dinner“ metu amžiaus cenzas nėra taikomas.

Kada vyksta renginiai?

Vakarienės organizuojamos darbo dienomis (pirmadieniais-ketvirtadieniais) 19 val., iš anksto numatytomis datomis, susirinkus bent 30 asm. grupei. Visas datas rasite čia >

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje